Avropa Liqası: Bu gün "Qarabağ"ın rəqibi müəyyənləşəcək
24-09-2020, 10:03
Oxunub: 4 250
Bu gün UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq.
İkinci oyun günündə digər 34 qarşılaşma baş tutacaq. Azərbaycan təmsilçisi "Qarabağ"ın pley-off mərhələsindəki rəqibi də bəlli olacaq.
Ağdam klubu “Legiya” (Polşa) / “Drita” (Kosovo) cütünün qalibi ilə üz-üzə gələcək. Türkiyə təmsilçilərindən "Beşiktaş" Portuqaliyanın "Riu Ave", "Qalatasaray" isə Xorvatiyanın "Hayduk" komandasını qəbul edəcək. "Alanyaspor" Norveçdə "Rusenborq"un qonağı olacaq.
Avropa Liqası, III təsnifat mərhələsi
Çempionlar yolu
18:00. “Ararat-Armeniya” (Ermənistan) - “TSelye” (Sloveniya)
19:30. "KuPS" (Finlandiya) - “Suduva” (Litva)
21:00. “Riqa” (Latviya) - “Seltik” (Şotlandiya)
21:00. “Yurqorden” (İsveç) - ÇFR (Rumıniya)
22:00. “Klasksvik” (Farer adaları) - “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan)
22:00. “Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) – “Buduçnost” (Monteneqro)
22:00. “Şerif” (Moldova) – "Dandolk" (İrlandiya)
22:30. “Floriana” (Malta) - “Flora” (Estoniya)
22:30. “Legiya” (Polşa) - “Drita” (Kosovo)
Əsas yol
20:00. “Fehervar” (Macarıstan) - “Reyms” (Fransa)
20:00. “Viktoriya” (Plzen, Çexiya) - "Sönderyüske" (Danimarka)
20:30. “Rostov” (Rusiya) - “Makkabi” (Hayfa, İsrail)
21:00. "Mura" (Sloveniya) - PSV (Niderland)
21:00. “Beşiktaş” (Türkiyə) - “Rio Ave” (Portuqaliya)
21:00. “Malmö” (İsveç) - “Lokomotiva” (Xorvatiya)
21:00. “Rusenborq” (Norveç) - “Alanyaspor” (Türkiyə)
21:00. “Şarlerua” (Belçika) - “Partizan” (Serbiya)
21:00. MOİK (Bolqarıstan) - B-36 (Farer adaları)
21:30. “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) - “Motervell” (Şotlandiya)
21:30. “Styaua” (Rumıniya) - “Slovan” (Liberets, Çexiya)
22:00. “Kopenhagen” (Danimarka) - “Pyast” (Polşa)
22:00. “Qalatasaray” (Türkiyə) - “Hayduk” (Xorvatiya)
22:00. “Qranada” (İspaniya) - “Lokomotivi” (Gürcüstan)
22:00. “Şkendiya” (Şimali Makedoniya) - “Tottenhem” (İngiltərə)
22:00. “Standard” (Belçika) - “Voyvodina” (Serbiya)
22:00. APOEL (Kipr) - “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)
22:15. “Volfsburq” (Almaniya) - “Desna” (Ukrayna)
22:30. “Bazel” (İsveçrə) - “Anartosis” (Kipr)
22:30. “Milan” (İtaliya) - “Bodo Qlimt” (Norveç)
22:30. “Sankt-Qallen” (İsveç) - AEK (Yunanıstan)
22:30. LASK (Avstriya) - “Dunayska Streda” (Slovakiya)
22:45. “Riyeka” (Xorvatiya) - “Kolos” (Ukrayna)
23:00. “Sportinq” (Portuqaliya) - “Aberdin” (Şotlandiya)
23:00. “Villem II” (Niderland) - “Reyncers” (Şotlandiya)
Qeyd edək ki, ilk oyun günündə Polşa "Lex"i Kipr "Apollon"unu 5:0 hesabı ilə yenərək, pley-offa yüksəlib.
Çox Oxunanlar
- 6-04-2024, 16:31 : İlham Əliyev sərəncam imzaladı
Siyasət / Xəbərlər
- 13-04-2024, 17:21 : "20 Yanvar" faciəsinin şahidi sökülür?
Xəbərlər / Ölkə
- 27-04-2024, 18:58 : Bakı metrosunda ölüm baş verib
Xəbərlər / Ölkə
- 20-04-2024, 17:53 : Bu avtobuslardan istifadə edənlərin NƏZƏRİNƏ
Xəbərlər / Ölkə
- 10-04-2024, 15:42 : Misir Mərdanovun səhhətində problem yarandı
Xəbərlər / Ölkə
- 9-04-2024, 17:54 : Türkiyədə ən çox dinlənilən qadın müğənni oldu
Şou-Biznes / Xəbərlər
- 4-04-2024, 18:59 : Əli Əsədov Konqo prezidenti ilə görüşdü
Siyasət / Xəbərlər
- 13-04-2024, 15:52 : “WhatsApp” işlədənlərin NƏZƏRİNƏ - Bunu etmək mümkün olacaq
Xəbərlər / Ölkə
- 17-04-2024, 10:13 : Hadı Rəcəblinin dəfn yeri açıqlandı
Gündəm
- 6-04-2024, 16:28 : Rəsmi Bakıdan İrəvana cavab
Siyasət / Xəbərlər